کی‌روش را سرمربی ما کنید!

شمار از خوراک کشاورزنیوز استفاده می کنید

کشاورزنیوز(اخبار کشاورزی ایران):

تعداد زیادی از هواداران برزیلی در توئیتر از فدراسیون فوتبال این کشور خواسته بودند کارلوس کی‌روش را به عنوان سرمربی تیم ملی برزیل انتخاب کند! به گزارش کشاورزنیوز، این برای هواداران باورکردنی نبود. برزیلی که شانس اصلی قهرمانی بود، حتی نتوانست از گروهی که تیم‌های هائیتی، پرو و اکوادور در آن بودند، صعود کند. شاگردان دونگا سوم شدند و از جام کنار رفتند، هر چند با یک اشتباه مهلک داوری اما دیروز در توئیتر اتفاق جالبی افتاد که به ایران هم مربوط می‌شد.

تعداد زیادی از هواداران برزیلی در این شبکه اجتماعی، از فدراسیون فوتبال این کشور خواسته بودند کارلوس کی‌روش را به عنوان سرمربی تیم ملی برزیل انتخاب کند! کی‌روش از زمانی در برزیل محبوب شد که توانست با ایران مقابل آرژانتین، قدرتمند ظاهر شود.

در سال ۲۰۱۴، وقتی دو تیم در شهر بلوهوریزنته مقابل هم قرار گرفتند، کل دنیا پیش‌بینی می‌کردند که ایران کیسه گل شود. آن روز برزیلی‌های زیادی برای حمایت از تیم ملی به ورزشگاه رفته بودند. آنها نسبت به نام آرژانتین حساسیت دارند و آرزو می‌کردند تیم ملی ایران برنده مسابقه باشد. اتفاقاً شاگردان کی‌روش فوق‌‌العاده بازی کردند و به نوعی با ناداوری این بازی را باختند.

همان شب، هواداران برزیلی به تعریف و تمجید از ایران و کارلوس کی‌روش پرداختند. حالا نزدیک به دو سال بعد، تعدادی از هواداران برزیلی از رئیس فدراسیون فوتبال این کشور درخواست کرده‌اند تا کی‌روش را سرمربی این تیم کند البته صرفاً خواسته این هواداران نمی‌تواند باعث انتخاب سرمربی تیم ملی برزیل شود. آنها در سال‌های گذشته نشان داده‌اند که همواره با مربیان برزیلی کار می‌کنند.

منبع:خبرورزشی
انتهای پیام/

نوشته کی‌روش را سرمربی ما کنید! اولین بار در کشاورزنیوز پدیدار شد.

کشاورزنیوز

مطالب مرتبط

فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس