کیهان: اتکا به توانایی خودمان به جای اعتماد به آمریکا

شمار از خوراک کشاورزنیوز استفاده می کنید

کیهان: اتکا به توانایی خودمان به جای اعتماد به آمریکا

به گزارش کشاورزنیوز به نقل از ایرنا، این روزنامه در شماره روز پنجشنبه نوشت : حضرت آیت الله العظمی خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی روز گذشته در دیدار عیدانه جمعی از اعضای هیئت دولت، هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی، مسئولان عالی دستگاه قضایی و مسئولان برخی نهادها ضمن تشکر از مسئولان به ویژه تلاش ها و زحمات دولت محترم در جهت پیگیری اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی، «همدلی و هم زبانی» و «اتحاد مسئولان کشور» را برای اجرای این سیاست ها بسیار مهم ارزیابی و تأکید کردند: قرارگاه مرکزی اقتصاد مقاومتی باید با فرماندهی دولت و شخص معاون اول رئیس جمهور، ضمن جلب همکاری و کمک همه دستگاه ها و رصد دقیق عملکرد و حرکت بخش های مختلف و حمایت جدی از تولید داخلی، زمینه ساز اقدام همه جانبه و فراگیر به منظور تحقق «اقدام و عمل» در اقتصاد مقاومتی شود.
عکس نخست این روزنامه به برخی اعتراض ها در فرانسه اختصاص دارد. در این مطلب کیهان اشاره شده شرایط سخت معیشتی شهرهای فرانسه را به شورش و آشوب کشاند.
جلوی ضرر را از هر جا بگیری استفاده است، عنوان یادداشت روز کیهان است که به قلم جعفر بلوری نوشته شده و در آن آمده است:« ماجراجویی» برخی کشورهای عربی منطقه علیه «ایران» و «مقاومت منطقه»، یکی از مهمترین مسائلی است که همزمان با روی کار آمدن دولت آقای روحانی، در حوزه سیاست خارجی و منطقه ای ما نمود بسیار جدی پیدا کرده است.
انفجار به موقع! کمربند انتحاری ۳۰ داعشی را هلاک کرد، ارتش سوریه تکفیری جگرخوار را به جهنم فرستاد، ویکی لیکس: اسناد پاناما دستپخت جرج سوروس و آمریکاست، تعجب نیویورک تایمز از واردات تجملی در روزگار تحریم ایران، هافینگتون پست: از نظر آمریکا روح برجام یعنی براندازی نظام ایران و اقتصاد کشور با وجود اجرای برجام همچنان بی رونق است از دیگر تیترهای این روزنامه است.
شبک**۱۹۸۳ **۱۹۱۷

نوشته کیهان: اتکا به توانایی خودمان به جای اعتماد به آمریکا اولین بار در کشاورزنیوز پدیدار شد.

کشاورزنیوز

مطالب مرتبط

فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس