نخستین ماراتن تولید محتوای دیجیتال ایران برگزار می شود

شمار از خوراک کشاورزنیوز استفاده می کنید

نخستین ماراتن تولید محتوای دیجیتال ایران  برگزار می شود

کشاورزنیوز:

به گزارش خبرگزاری مهر، شرکت کنندگان در رقابتهای تولید محتوای دیجیتال ایران می توانند در روزهای ۲۳ و ۲۴ اردیبهشت ماه برای چالشهایی در ۶ موضوع محتوایی در فضای دیجیتال، ایده‌های خود را پیشنهاد دهند.

توانمندی در انجام کار گروهی، سابقه و تجربه کافی یا ارائه ایده‌های برجسته لازمه ورود به اولین ماراتن تولید محتوای دیجیتال ایران است و تنها تیم‌هایی می‌توانند در این رقابت فکری شرکت کنند که صلاحیت آنها ابتدا به تایید کمیته داوران برسد.

این ایده‌ها می‌توانند در محورهای فایل‌های متنی و نشریه الکترونیکی، پرتال و وب‌سایت، محتوای نرم‌افزارهای تلفن همراه، پویانمایی، عکس، فیلم و صوت تلفن همراه، نرم‌افزارهای چندرسانه‌ای، فایل‌های متنی و عکس، ایده‌پردازی و سناریوی بازی‌های رایانه‌ای، بصری‌سازی داده‌ها و کاربری ui/ux ارائه شوند.

با این وجود تیم‌های دانش‌آموزی که توانمندی خود را در ایده‌پردازی نشان دهند نیز می‌توانند در این رقابت شرکت کنند.

این ماراتن توسط دانشگاه صنعتی شریف برگزار می شود و در ۶ موضوع دین و فرهنگ، پزشکی و سلامت، کارآفرینی و اقتصاد دانش بنیان، علوم فنی و مهندسی، هنر و معماری، بانکداری پرداخت و فناوری‌ مالی، چالش‌هایی که برخی از آنها برگرفته از مسائل واقعی هستند را پیش روی تیم‌های شرکت کننده می‌گذارد تا برای مقابله با آنها ایده‌هایی مناسب ارائه کنند.

این ماراتن از حمایت مالی و معنوی شرکت گسترش سامانه های هوشمند آسمان بهره برده و تولیدات برگزیده این ماراتن از سوی این فعال در حوزه تولید محتوا خریداری خواهد شد.

نوشته نخستین ماراتن تولید محتوای دیجیتال ایران برگزار می شود اولین بار در کشاورزنیوز پدیدار شد.

کشاورزنیوز

مطالب مرتبط

فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس