شارژ گوشی خود را چگونه ذخیره کنیم؟

امروزه گوشی ها انواع مختلفی دارند و در مدل های مختلف تولید می شوند و با باتری های متفاوت نیز تولید می شوند ، حالا ما باید چه کار کنیم تا شارژ گوشی خود را ذخیره کنیم و یا صرفه جویی کنیم ، چه راه حل هایی برای این کار وجود دارد ؟

چند راه حل برای ذخیره شارژ گوشی

1 – یکی از روش های موجود برای انجام این کار استفاده از تنظیمات خود گوشی می باشد یعنی چی ؟ یعنی می توانید به بخش کنترل باتری بروید و تنظیمات لازم را برای این کار انجام دهید برای مثال :

می توانید برنامه هایی که باتری را زیاد مصرف می کنند مانند ( اینستاگرام / بازی های موبایل و . . . )

را از بخش کنترل باتری غیر فعال کنید تا شارژ بیشتری داشته باشید ، به صورت کلی می توانید با کنترل استفاده از نرم افزار ها شارژ باتری خود را ذخیره کنید .

2 – دومین مورد کاهش نور پس زمینه گوشی می باشد که می توانید از بخش Display گوشی ان را تنظیم کنید ، می توانید نور زمینه را به نصف کاهش دهید و شارژ باتری را به مدت 2 ساعت و یا بیشتر ذخیره کنید ، این کار یکی از بهترین روش های ممکن برای کاهش مصرف باتری می باشد و بسیار کاربردی می باشد .

3 – سومین مورد ، این است که شما  می توانید از مدیریت باتری خود گوشی گزینه ذخیزه اتوماتیک رو انتخاب کنید .

ذخیره باتری اتوماتیک چیست ؟ در این حالت گوشی می صورت خودکار باتری شما را چک می کند و برنامه ها و نور گوشی را با ان تنظیم می کند ، یعنی زمانی که شما فقط 10 درصد شارژ دارید گوشی به صورت خودکار برنامه های اضافی را غیر فعال می کند و نور زمینه را کاهش می دهد و حتی وای فای و بلوتوث را نیز برای شما غیر فعال می کند تا شارژ بیشتری را ذخیره کند و این روش نیز یکی از بهترین روش های ممکن می باشد و یک راه حل استاندارد و اتوماتیک می باشد .

4 – چهارمین مورد نصب نرم افزار های مدیریت باتری می باشد ، این نرم افزار ها را چه کار انجام می دهند :

این نرم افزار ها کار حالت اتوماتیک گوشی را انجام می دهند ، چون برخی از گوشی ها دارای این حالت نیستند می توانند از برنامه های جانبی برای انجام این کار بهره بگیرند .

این موارد گفته شده چند را ه حل برای ذخیره شارژ گوشی می باشد ، این روش ها کاملا تست شده هستند و کاربردی و هیچ شکی در ان ها نیست چون چندین بار برای این کار تست شده اند ، یعنی شما می توانید به راحتی با انجام این کار ها در مصرف شارژ باتری خود صرفه جویی کنید و مدت زمان استفاده خود را افزایش دهید .

فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس