ثبت نام یازدهمین جشنواره انتخاب کارآفرینان برترچهارمحال و بختیاری آغاز شد

شمار از خوراک کشاورزنیوز استفاده می کنید

ثبت نام یازدهمین جشنواره انتخاب کارآفرینان برترچهارمحال و بختیاری آغاز شد

به گزارش کشاورزنیوز؛

سیدعباس جزایری روز دوشنبه با اعلام این خبر افزود: یازدهمین جشنواره استانی کارآفرینان با هدف ترویج خلاقیت، نوآوری و توسعه فرهنگ کارآفرینی و ایجاد فضای تعامل و همکاری میان فعالان عرصه های مختلف اقتصادی و رونق فضای کسب و کار برگزارمی شود.
وی ادامه داد: کارآفرینان پیشگامان نوآوری و تحول هستنند که از طریق تشخیص فرصت ها، ارزش آفرینی کرده و با رفتار نوآورانه خود رشد مستمر کسب و کار و پویایی اقتصاد کشور را تضمین می کنند.
جزایری افزود: اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در نظر دارد با بهره گیری از تجارب گذشته به منظور شناسایی و معرفی کارآفرینان برتر استان در سه بخش(صنعت، کشاورزی و خدمات) یازدهمین جشنواره امتنان از کارآفرینان برتر استان را برگزار و چهره های خلاق و نوآور را به جامعه کار و تولید استان معرفی نماید.
وی تصریح کرد: از تمامی افراد و شرکت هایی که خود را واجد شرایط کارآفرینی می ­دانند دعوت می ­شود از یکشنبه ۱۶ خرداد لغایت پنجشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۵ به سایت www.karafarinanebartar.ir مراجعه و فرایند ثبت نام را تکمیل کنند.
جزایری افزود: متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر و یا در صورت بروز هرگونه مشکل در فرآیند ثبت نام به اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مراجعه نمایند و یا با مسئول جشنواره امتنان از کارآفرینان برتر مستقر در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تماس بگیرند.
نشانی و شماره تماس دبیرخانه جشنواره کارآفرینان استان: شهرکرد – مجتمع ادارات دروازه سامان – خیابان پیروزی – اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان – دفتر توسعه کارآفرینی است.
۷۳۶۰/ ۶۰۱۴/

انتهای پیام /*

نوشته ثبت نام یازدهمین جشنواره انتخاب کارآفرینان برترچهارمحال و بختیاری آغاز شد اولین بار در کشاورزنیوز پدیدار شد.

کشاورزنیوز

مطالب مرتبط

فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس