۹۵ درصد محصولات کشاورزی کشور در مناطق روستایی و عشایری تولید می شود

شمار از خوراک کشاورزنیوز استفاده می کنید

۹۵ درصد محصولات کشاورزی کشور در مناطق روستایی و عشایری تولید می شود

به گزارش کشاورزنیوز؛

به گزارش خبرنگار کشاورزنیوز، سعید رضا جندقیان روز سه شنبه در گردهمایی دهیاران استان تهران که در پاکدشت برگزار شد افزود: آمارها نشان می دهد ۶۷ درصد محصولات روستائیان و عشایر کشور برای عرضه به کلانشهرها منتقل می شود و بر همین اساس توجه و خدمت رسانی به این قشر بسیار مهم است.
وی اظهار کرد: اعتبار سازمان شهرداری ها و دهیاری های وزارت کشور در طول سه سال فعالیت دولت تدبیر و امید حدود ۶۲٫۵ درصد نسبت به قبل از این دولت افزایش یافته است.
جندقیان گفت: باید با شناخت توانمندی ها و استعدادهای درونی خود در جهت شکوفایی هرچه بهتر روستاییان و عشایر گام برداریم، هر زمان توانستیم تفکر دهاتی پنداری را از جامعه به ظاهر فرهنگی و فرهیخته خود بزدائیم مطمئن باشید که ما رو به سوی توسعه درحرکت هستیم.
به گزارش کشاورزنیوز، چهارمین نمایشگاه توانمندی های روستائیان و عشایر استان تهران از روز گذشته(دوشنبه) در کانون فرهنگی شهدای پاکدشت آغاز شده است.
دراین نمایشگاه محصولات تولیدی، توانمندی ها و دستاوردهای جامعه روستایی و عشایری استان تهران در قالب ۲۰۰غرفه به نمایش گذاشته شده است.
خبرنگار: سید محمد جواد آل داود – انتشار دهنده: محسن فتاحی
تهرام/۷۲۴۳//۱۶۲۵

انتهای پیام /*

نوشته ۹۵ درصد محصولات کشاورزی کشور در مناطق روستایی و عشایری تولید می شود اولین بار در کشاورزنیوز پدیدار شد.

کشاورزنیوز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>