هاچ‌بک‌ ۴۰۰ اسب‌بخاری مرسدس بنز

شمار از خوراک کشاورزنیوز استفاده می کنید

هاچ‌بک‌ ۴۰۰ اسب‌بخاری مرسدس بنز

کشاورزنیوز(اخبارکشاورزی ایران):

عصرایران: رئیس مرسدس AMG با تائید قدرت فوق‌العاده مرسدس‌های جدید کلاس A اعلام کرد: در سال‌های اخیر رقابت با آئودی برای ساخت یک هاچ‌بک قوی اوج گرفته و در این راستا مرسدس AMG تعاملاتی را نیز با شرکت رقیب خود برای تکامل اسپورت‌های قدرتمند داشته است. نتیجه این همکاری و رقابت تا کنون منجر به ساخت یک هاچ‌بک قدرتمند ۳۹۵ اسب‌بخاری با نام آئودی RS3 شده است.
اما این‌بار رئیس مرسدس AMG از ساخت خودرویی در کارخانه بنز خبر می‌دهد که حداقل ۴۰۰ اسب‌بخار قدرت دارد و این نیرو را از یک موتور ۲ لیتری به دست می‌آورد.

بنز در این نسخه از یک موتور دو لیتری و یک مکمل توربین الکتریکی بهره خواهد برد. البته در نسخه‌های اولیه شاهد این موضوع نخواهیم بود.

رئیس مرسدس AMGتائید کرده این نسخه از هاچبک‌های قدرتمند مرسدس، پیش از سال ۲۰۱۹ وارد بازار شده و به هیچ وجه به رقبای خود رحم نخواهد کرد. وی اضافه کرد استاندارد جدید برای هاچ‌بک‌ها ۳۰۰کیلووات یا معادل ۴۰۰ اسب‌بخار محسوب می‌شود.

در کنار این تحولات فنی، کلیه خودروهای جدید کلاس Aدر نسل بعدی دچار تغییر خواهند شد و با مشخصات ظاهری جدید ارائه می‌شوند. نمونه‌های تغییر یافته این خودروها در روزهای گذشته در نمایشگاه خودرویی شانگ‌های به نمایش درآمد. در فضای داخلی استفاده صفحه‌های نمایش بزرگ مانند نمونه‌های به کار رفته در کلاس S و E از جمله تغییرات این کلاس محسوب می‌شوند.

نوشته هاچ‌بک‌ ۴۰۰ اسب‌بخاری مرسدس بنز اولین بار در کشاورزنیوز پدیدار شد.

کشاورزنیوز

مطالب مرتبط

فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس