میزان مکالمات خارجی ایرانی‌ها در نوروز

شمار از خوراک کشاورزنیوز استفاده می کنید

میزان مکالمات خارجی ایرانی‌ها در نوروز

کشاورزنیوز(اخبارکشاورزی ایران):

خبرگزاری مهر: شرکت ارتباطات زیرساخت از برقراری ۵۴ میلیون دقیقه مکالمه میان ایران و دیگر کشورهای جهان در نوروز امسال خبر داد.

شرکت ارتباطات زیرساخت اعلام کرد: در ایام نوروز امسال،‌ ۵۴ میلیون و ۳۷۲ هزار دقیقه ترافیک بین الملل هموطنان ایرانی با دیگر کشور های جهان برقرار شده است.

براساس اعلام مدیرکل کنترل و هماهنگی مدیریت شبکه شرکت ارتباطات زیرساخت، از این حجم مکالمه، ۳۴میلیون و ۹۴۷۶۳۱ دقیقه سهم ترافیک صادره از ایران به دیگر کشورها و ۱۹میلیون و ۴۲۳۹۱۸ دقیقه سهم ترافیک وارده بین الملل به کشور بود.

بیشترین مسیر ترافیک مکالمات بین الملل نیز مربوط به کشورهای افغانستان، عراق، امارات، آمریکا، پاکستان، ترکیه، آلمان و کانادا بوده است.

اوج ترافیک روزانه مربوط به روز سی اسفند ۱۳۹۵ همزمان با تحویل سال ۱۳۹۶ بوده است که در این روز ۵میلیون و ۶۶۰۶۱۹ دقیقه مکالمه مبادله شد.

براساس این اعلام، شرکت ارتباطات زیرساخت پیش بینی های فنی لازم را برای ساعت پیک ترافیک نوروزی فراهم کرده بود و کارشناسان این شرکت در ایام نوروز در شیفت های ۲۴ ساعته در محل کار خود حضور داشتند تا مکالمات هموطنان در این ایام بدون هیچ اختلالی و با کیفیت مطلوب برقرار شود.

نوشته میزان مکالمات خارجی ایرانی‌ها در نوروز اولین بار در کشاورزنیوز پدیدار شد.

کشاورزنیوز

مطالب مرتبط

فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس