موسی شاعری مردی برای تمامی فصول! شاعری و ایجاد روحیه همگرایی برای عمران و آبادانی مدیریت شهری!

در پی انتصاب جوان ترین شهردار کشور؛

موسی شاعری مردی برای تمامی فصول!

شاعری و ایجاد روحیه همگرایی برای عمران و آبادانی مدیریت شهری!

آشتی استانداری خوزستان با مدیریت شهری اهواز

صدور حکم شاعری در کوتاه ترین زمان به عنوان شهردار، اهواز را به ساحل آرامش رساند!

سمیه غافلی؛ یادداشت روز  یک ماه از انتصاب موسی شاعری به عنوان سرپرست شهرداری اهواز گذشت،امروز اما خبر ابلاغ حکم وی به عنوان مدیریت کلان شهری اهواز توسط وزارت کشور در راس اخبار قرار گرفت.

موسی شاعری که از وی به عنوان جوانترین شهردار و مدیر کلان شهری در سطح کشور یاد می‌شود، پیش از این عملکرد وی قابل بیان و دفاع می باشد.

موسی شاعری دارای روحیه جوانگرایی،اجرایی، فرهنگی و مردمی با روابط عمومی قابل تحسین می باشد. این خصوصیت او از وی در هر موقعیتی یک مدیر موفق با کارنامه قابل قبول ساخته است.

موسی شاعری با گذشت حدود یک ماه از انتصاب به عنوان سرپرست شهرداری اهواز با اکثریت آرا اعضای شورای اسلامی، توانست روحیه همگرایی را در بین نهادهای مختلف اجرایی، ستادی و مردمی ایجاد کند.

وی در این مدت کوتاه با صرف انرژی و جدیت در کار، برای چاپک سازی سیستم شهرداری و عمران شهری کلانشهر اهواز گام های قابل تحسینی برداشته است.

شاعری که از وی به عنوان مردی برای تمامی فصول یاد می‌شود، در مدت کوتاه و با به روی کار آمدن به مسائل سیستم شهری نشان داد که به دور از وابستگی جناحی و حزبی آمده است تا بلکه کلان روستای اهواز را بر روی ریل توسعه و آبادانی قرار دهد!

وی از جمله مدیران با توان بالقوه و بالفعل بوده که در این مدت کوتاه علاوه بر اینکه مجموعه شهرداری را در تمامی بخش ها به حرکت در آورده است، توانست به راحتی نظر عالیترین نماینده دولت در خوزستان را به سمت این نهاد عمومی سوق دهد.

شهردار منتخب کلانشهر اهواز با ایجاد روحیه همگرایی در بین نهادهای مختلف مردمی عمومی و اجرایی ( استانداری نمایندگان مجلس ،اعضای شورای اسلامی،علما،نخبه گان،فرماندهان نظامی و انتظامی و…) در جهت بر طرف سازی مشکلات شهری توانست، سایه همفکری و تعامل در جهت عمران و آبادانی کلانشهر اهواز را توسط این نهادها امکان پذیر سازد.

اتفاق نادری که پیش از این، هیچ مدیری شهری نتوانست تمامی نهادها را در کنار نهاد شهرداری در جهت برون رفت از معضلات و پیچیدگی مشکلات شهری و نیر ارایه خدمات ایجاد کند!

در واقع شاعری، در کوتاهترین زمان توانست اتحاد و همگرایی بسیاری از مسولین ستادی و اجرایی و تصمیم گیرندگان استانی و شهری را در یک قاب تصویر به نمایش در بیاورد!

یکی دیگر از نکات حائز اهمیت انتخاب و انتصاب وی این است ،حکم شهردار شدن موسی شاعری در کمتر از ده روز نسبت به ارائه مدارک مورد نیاز به وزارت کشور صادر شد.
این اتفاق نادر برای صدور حکم مدیریت شهری یک فرد قابل تحسین و قابل ذکر است و نشان از سلامت کاری وی در سطح کشور دارد.

حالا که موسی شاعری با آمدنش توانست منحصر به فردها را در مدیریت شهری ایجاد و به نام خود ثبت کند.
به طور قطع یقین، عموم جامعه از وی انتظاراتی در جهت توسعه عمران و آبادانی به دور از هر حاشیه و با توان مدیریت بالا را دارد.

اعتماد و پذیرفتن موسی شاعری در حساس ترین پست مدیریت با انبوهی از مشکلات و پیچیدگی سیستم، می‌تواند یک فرصت استثنائی رل برای وی رقم بزند تا با عملکرد مطلوب خود بتواند مانند دوران طلایی خود در معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری اهواز زبانزد و در اذهان به یادگار بماند.
به هر حال،هر جا سخن از موسی شاعری و توان وی باشد، به نیکی از او یاد می شود!

آری؛ موسی شاعری معاونت وقت اجتماعی شهرداری طلایترین دوران خدمت در مجموعه مدیریت شهری را رقم زد و هم اکنون با کوله باری از تجربه و اهتمام آمده تا قفل های پوسیده شهرداری اهواز را با کمک همراهان و دلسوزان در جهت آبادی شهر باز نماید!

البته موسی شاعری باید بداند برای اینکه عقب ماندگی ها، توسعه یافتگی و بهبود خدمات در خور و شان مردم را به سرانجام برساند، باید وفاق شورا و شهرداری را سرلوحه کار خود قرار دارد.

همچنین شاعری خود می داند، زمانی حلاوت حضور وی در مدیریت شهری به مذاق مردم اهواز خوش خواهد آمد که شاهد توزیع عادلانه امکانات و خدمات رسانی در مناطق کم برخوردار و توسعه یافته باشند.

نوشته موسی شاعری مردی برای تمامی فصول! شاعری و ایجاد روحیه همگرایی برای عمران و آبادانی مدیریت شهری! اولین بار در کشاورزی پرس. پدیدار شد.

کشاورزی پرس

مطالب مرتبط

فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس