دوربین Hikvision IP یا Turbo HD برای کدام پروژه ها مناسب است؟

یکی از مهمترین نگرانی هایی که تقریباً همه همکاران و مشتریان با آن روبرو هستند انتخاب نوع سیستم مداربسته برای یک پروژه است. سیستم تحت شبکه هایک ویژن برای استفاده از کدام سیستم هایک ویژن مناسب است یا باید از سیستم مداربسته Hikvision Turbo HD استفاده کنند. در این مطالب ، برخی از مهمترین موارد در انتخاب نوع سیستم دوربین مداربسته را توضیح می دهیم.

تعداد دوربین ها

معمولاً وقتی تعداد دوربین های موجود در یک پروژه دوربین مدار بسته زیاد است ، پیشنهاد می کنیم از یک سیستم مداربسته تحت شبکه استفاده کنید. در پروژه هایی که تعداد زیادی دوربین دارند ، بهترین انتخاب استفاده از سیستم دوربین مدار بسته IP هایک ویژن است.

اگر از سیستم توربو HD استفاده شود ، تعداد زیاد و حجم زیاد کابل های کواکسیال یکی از نگرانی هایی است که هم از نظر قیمت و هم از نظر کابل کشی با مشکل روبرو می شود ، بنابراین توصیه می شود اگر تعداد دوربین ها بیش از 30 دستگاه دوربین باشد ، بهتر است برای استفاده از سیستم تحت شبکه.

نرخ توسعه سیستم

در پروژه هایی که امکان توسعه سیستم وجود دارد ، بهترین گزینه استفاده از سیستم دوربین مدار بسته IP هایک ویژن است. تصور کنید که در یک کارخانه در مرحله اول می خواهید 10 دوربین نصب کنید و در فازهای بعدی این تعداد با توجه به نیاز مشتری افزایش می یابد. در این پروژه ها بهتر است از سیستم شبکه استفاده شود.
از ورودی و خروجی هشدار و آنالیز تصویر استفاده کنید
بسته به نیاز خود ، برخی از مشتریان باید از ویژگی های خاص سیستم ، از جمله ورودی و خروجی هشدار ، یا مدیریت هوشمند و تجزیه و تحلیل تصویر استفاده کنند. در این موارد ، استفاده از سیستم دوربین مدار بسته تحت شبکه هایک ویژن ابتکار بیشتری برای این دسته فراهم می کند. البته این ویژگی ها در دوربین های توربو HD هایک ویژن نیز وجود دارد ، اما محدودیت هایی وجود دارد که پیشنهاد ما استفاده از سیستم دوربین مداربسته شبکه است.

دوربین مداربسته برای پروژه
پلاک خوانی
اگر در پروژه دوربین مدار بسته علاوه بر دوربین های مداربسته ، می خواهید از ویژگی خوانش پلاک هایک ویژن استفاده کنید ، حتماً سیستم دوربین مداربسته تحت شبکه را انتخاب کنید.
بودجه
اگر مشتریان از نظر بودجه محدود هستند و نمی توانند بودجه مناسبی را به بخش دوربین های مداربسته اختصاص دهند یا نمی خواهند ، می توان سیستم دوربین مداربسته هایك ویژن توربو HD را ارائه داد كه قیمت پایین تری نسبت به سیستم شبكه دارد.
موارد دیگر
در برخی از پروژه های دیگر ، مشتریان همچنین علاقه مند به استفاده از نوع خاصی از سیستم هستند. به عنوان مثال ، برخی از مشتریان خانگی تمایل دارند از سیستم دوربین مدار بسته زیر شبکه استفاده کنند ، در این صورت توصیه می شود نقاط قوت و ضعف هر دو سیستم را توضیح دهید تا بعد از آموزش تصمیم بهتری بگیرید.

مطالب مرتبط

فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس