Posted on

شمار از خوراک کشاورزنیوز استفاده می کنید

توضیحات عباس جدیدی درباره عکس یادگاری با پیکر بی جان منصور پورحیدری+عکس

کشاورزنیوز(گروه وب گردی):

به گزارش گروه فضای مجازی کشاورزنیوز، قهرمان اسبق کشتی در گفتگو با قانون توضیحاتی را درباره عکسی که از وی درکنار مرحوم پورحیدری منتشر شده است ارائه کرده که در ادامه مهم ترین بخش های آن را از نظر می گذرانید:

به نظر من حضور بنده آنجا هیچ مشکلی نداشت، کسانی که خودشان را به ورزشکاران می چسبانند باید بگویند چرا این کارها را می کنند، ما ورزشی هستیم، ما پیش او نرویم چه کسی برود؟

منصورخان از رفقای من بوده و بارها به هیئت مان آمده است. عرق ورزشی ما اجازه نمی دهد که او را در چنین شرایطی تنها بگذاریم.

من در کنار آن مرحوم عکس نینداختم این عکس من نیست و نمی دانم عکس چه کسی است، من عکسی آنجا نینداخته ام و اصلا در صفحه اینستاگرامم من این عکس را منتشر نکردم شاید پرستارها گرفته اند.

اگر من یک غیرورزشی بودم این تصویر شائبه ایجاد می کرد اما من خانواده پورحیدری ام من خود پورحیدری ام، من وصله او هستم.

من ورزشی هستم، شاید بقیه می خواستند بهره برداری کنند ولی من چنین تصمیمی نداشتم.

ما که جایی می رویم صد تا دوربین پشت سر ماست، نمی دانم شاید آن ها گرفته اند. من ورزشی هستم و رفتم، اصلا در صفحه اینستاگرامم هم این تصویر منتشر نشده است. این تصویر را من در کانال اینستاگرامم منتشر نکردم و ممکن است شیطنت هایی رخ داده باشد.

می گویند این تصویر در کانال بنده منتشر شده و بعد از مدتی برداشته شده است اما باید بگویم نمی دانم، فکر نمی کنم این اتفاق رخ داده باشد. من خبر ندارم، شاید اشتباهی رخ داده ولی پورحیدری دوست ماست و چندباری به هیئت مان آمده، این وصله ها به من نمی چسبد.

/انتهای پیام/

کشاورزنیوز: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه ای منتشر می شود.

نوشته توضیحات عباس جدیدی درباره عکس یادگاری با پیکر بی جان منصور پورحیدری+عکس اولین بار در کشاورزنیوز پدیدار شد.

کشاورزنیوز