Posted on

شمار از خوراک کشاورزنیوز استفاده می کنید

بهترین هاچ بک های ۲۰۱۷ را بشناسید + تصاویر

کشاورزنیوز (اخبارکشاورزی ایران) :

امروزه به دلیل تنوع بسیار زیاد خودرو ها، خریداران دچار سردرگمی می شوند. شاید فکر کنید به دلیل زیاد شدن علاقه خریداران به شاسی بلند ها و کراس اوور ها، خودرو های هاچ بک از دور خارج خواهند شد اما این گونه نیست.

به گزارش کشاورزنیوز کراس اوور ها یا همان نیمه شاسی بلند ها محبوب هستند اما اگر به آمار فروش ماهیانه نگاهی بیاندازیم مشخص می شود که همچنان علاقه شدیدی برای خودرو های هاچ بک در بازار وجود دارد. اگر نگاهی به واکس هال “Astra” بکنیم متوجه می شویم که چرا این خودرو ها طرفدار دارند. 
این خودرو با وجود هاچ بک بودن،  یک  خودرو ۵ سرنشینه است و به آن اندازه جا دارد که بتوانیم وسایل مورد نیاز خود را با این خودرو حمل کنیم. و همچنین موتور این خودرو هم دارای حالت “economy” برای کسانی است که می خواهد در مصرف سوخت صرفه جویی کنند و هم دارای قدرت کافی برای کسانیست که دوست دار آن هستند.
ما برای انتخاب بهترین هاچ بک های سال ۲۰۱۷ ویژگی هایی مانند هندلینگ خوب، راحتی و لذت رانندگی را بررسی کردیم. اگر خودرویی ترکیبی از این ها را داشته باشد در لیست ما جای خواهد داشت. با این که واکس هال “Astra” در صدر لیست ما قرار دارد اما هر کدام از این هاچ بک ها به نوبه خود بهترین هستند. 
همچنین خریداران این هاچ بک ها انتظار دارند که خودرو هایشان دارای امکانات کافی و خوبی باشد. خریداران دوست دارند که در روز های سرد زمستان بر روی صندلی های دارای سیستم گرم کن بشینند و یا اینکه بتوانند گوشی خود را ار طریق بلوتوث به سیستم صوتی متصل کنند.
با توجه به این ویژگی ها فهرست بهترین هاچ بک های سال به صورت زیر است:
۱- Vauxhall Astra
2- Renault Megane
3- SEAT Leon
4- Skoda Octavia
5- Mazda 3
6- Volkswagen Golf
7- Peugeot 308
8- BMW 1 Series
9- Kia Cee’d
10- Audi A3
انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری میزان

نوشته بهترین هاچ بک های ۲۰۱۷ را بشناسید + تصاویر اولین بار در کشاورزنیوز پدیدار شد.

کشاورزنیوز