این جزیره زیباترین ایالت آمریکاست

شمار از خوراک کشاورزنیوز استفاده می کنید

این جزیره زیباترین ایالت آمریکاست

به گزارش کشاورزنیوز؛ مجمع الجزایر هاوایی، یکی از ایالات آمریکاست. هاوایی یکی از زیباترین نقاط دنیاست و از موقعیت خاص جغرافیایی منحصر به فردی برخوردار است و جزو ایالات منفصل جغرافیایی به شمار می رود.

هاوایی به همراه آلاسکا، دو تکه جدا از ایالت متحده آمریکا به شمار می روند و سالانه گردشگران زیادی از سراسر جهان به این جزیره سفر می کنند.

در اینجا پنج جاذبه گردشگری آلاسکا را برایتان برشمرده ایم؛ جاذبه هایی که گردشگران و توریست ها برای دیدن آنها به هاوایی سفر می کنند.

۱. رصدخانه «کی آ» (Kea Observatory)

گردشگرانی که به هاوایی می روند از رصدخانه «کی آ» دیدن می کنند؛ رصدخانه ای در منطقه ای استوایی برای بسیاری از مردم جذابیت زیادی دارد. در آسمان هاوایی انگار ستاره ها به زمین نزدیک ترند.

۲.دهانه آتشفشانی هالیکالا (Haleakala crater)

قله آتشفشانی هالیکالا ۱۰۰ هزار فوت با سطح زمین فاصله دارد. این قله آتشفشانی آغوش خود را به روی ابرها باز کرده است.

۳. آبشارهای وایلو (Wailua falls )

این آبشارهای زیبا نتیجه ریزش باران های استوایی هستند. این باران ها در همه ماه های سال به خصوص در ماه آوریل و نوامبر می بارند و لطافت و نمناکی دلپذیری به آب و هوای هاوایی می بخشند.

۴.شهر تانتالوس (Tantalus)

در شهر تانتالوس هاوایی برخلاف طبیعت بکر آن زندگی مدرن و پیشرفته ای جریان دارد. شهر تانتالوس یکی از بزرگترین شهرهای هاوایی است و در فصل تابستان و با ورود گردشگران به نقطه ای شلوغ و پرسر و صدا تبدیل می شود.

کافه ها و رستوران ها در این شهر، غذاهای دریایی متنوعی را به مشتریان خود عرضه می کنند.

۵. ساحل لانیکای (Lanikai beach)

ساحل لانیکای یک از زیباترین مناطق طبیعی دنیا به شمار می رود.

منبع: تابناک

انتهای پیام/

نوشته این جزیره زیباترین ایالت آمریکاست اولین بار در کشاورزنیوز پدیدار شد.

کشاورزنیوز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>